MEDICOM Clinic

Kontakt

Telefon: +420 727 808 428 

E-mail:
usti@medicomclinic.cz
info@medicomclinic.cz

 

Bližší informace, objednávky konzultací a operací denně od 7:00 do 19:00 na telefonu 727 808 428.

Ordinační hodiny

Pondělí 8:00 – 13:00
Úterý 8:00 – 13:00
Středa 8:00 – 13:00
Čtvrtek 8:00 – 13:00
Pátek 8:00 – 13:00
nebo dle objednání

Články MEDICOMu

Informace o klinice

Nová moderní pobočka kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM Clinic v Ústí nad Labem se nachází na poliklinice Stříbrníky. Kromě recepce a čekárny je vám k dispozici konzultační místnost, ordinace a zákrokový sálek. Klinika disponuje nejmodernějším technickým vybavením, samozřejmostí je maximální komfort a vysoká úroveň prováděných výkonů. Po celou dobu se o vás stará milý, vstřícný a dobře vyškolený personál pod vedením zkušeného plastického chirurga MUDr. Pavla Horyny.

Poskytované služby

Pobočka MEDICOM Clinic v Ústí nad Labem nabízí kompletní konzultační a ambulantní služby:

  • tumescentní liposukce
  • operace očních víček v lokální anestezii
  • plastická operace uší
  • veškeré zákroky estetické dermatologie (výplně vrásek, plazmaterapie, mikrojehličkování, lifting pomocí mezonití aj.)
  • konzultace zákroků plastické chirurgie, prováděné v celkové anestezii (zákroky v celkové anestezii budou následně provedeny na klinice v Praze)

Velkou výhodou pro ty, kteří chtějí podstoupit plastickou operaci v celkové anestezii je v tom, že konzultace i následné kontroly probíhají přímo na pobočce v Ústí nad Labem. Na kliniku do Prahy tak stačí přijet pouze jednou na samotný zákrok. Veškerou ostatní péči mají klienti v místě bydliště či jejich blízkém okolí.

 

Moderní pobočka kliniky plastické a estetické chirurgie MEDICOM Clinic v Ústí nad Labem se nachází na Poliklinice Stříbrníky (nad poštou). Budova je od zastávek MHD vzdálena cca 150 m. Z centra jsou uvedené spoje na jmenovaných zastávkách za cca 10 min. Odvoz klientek a klientů po zákroku v rámci města Ústí nad Labem zajišťuje klinika na vlastní náklady (vztahuje se na zákroky tumescentní liposukce a plasticko-chirurgické výkony).

 

 Stříbrníky na Facebooku

Zadejte hledané slovo a stiskněte Enter